شمشیر ولایت

شهادت طلبان ضد نفاق جدید
جمعه 28 آبان‌ماه سال 1389

افزایش محبوبیت رهبر معظم انقلاب در نزد مسلمانان هند

مسلمانان هند مقام‌معظم رهبری را رهبر خود و نمادی از قدرت سیاسی دنیای اسلام می‌دانند که تأکیدش بر شکل‌گیری امت اسلامی است و همین امر نیز بر محبوبیتش در این کشور افزوده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دهلی نو، محبوبیت مقام معظم رهبری در هندوستان همراه با گسترش موج شیعه در هند رو به افزایش است.

مسلمانان در هند، مقام معظم رهبری را رهبر دینی خود می‌دانند و همچنین ایشان را نمادی از قدرت سیاسی دنیای اسلام بر می‌شمارند، تاکید مقام معظم رهبری بر حفظ وحدت و تکیه بر یکی بودن و یکی شدن امت اسلامی در دنیا، در شرق به ویژه در هند که پس از اندونزی و پاکستان پرشمارترین جمعیت مسلمان جهان را داراست، بر محبوبیت ایشان در بین مسلمانان هند افزوده است.

دلجویی رهبر انقلاب از مسلمانان محبوبیت ولایت فقیه را افزایش داده است

چپاول و خیانت آمریکا و سیاست‌های غرب با شعارهای پوچ دموکراسی از یک طرف و دلجویی و حمایت مقام معظم رهبری از مسلمانان دنیا در شهرهای اسلامی هند از طرف دیگر بر گسترش روز افزون محبوبیت ولایت فقیه افزوده است.

دروغ‌ها و وعده‌های پوچ دولت‌های غربی در جهت تامین منافع جنگجویانه غرب و آمریکا نه تنها تنفر مردم هند را نسبت به آنها با رشد چشمگیری مواجه کرده بلکه دشمنی تازه‌ای از مردم هند در مواجه با سیاست‌های غرب و آمریکا ایجاد کرده است.

مردم هند انتظار دارند ایران الگویی برای کشورهای اسلامی باشد

مردم مسلمان هند بر این باورند که جمهوری اسلامی ایران امروز باید الگویی برای همه کشورهای اسلامی باشد، مسلمانان هند به خوبی رهبر معظم انقلاب را می‌شناسند، این در حالی است که خیلی از آنها سیاستمداران هندوستان را به درستی نمی‌شناسند و با آنها آشنایی ندارند.

امروز در هندوستان فرموده‌ها و بیانات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مساجد و در نشست‌های مسلمانان به عنوان رهنمودی آشکار بیان می‌شود.

توسعه و تعمیق آگاهی‌ها و علائق اسلامی مسلمانان دنیا و تبیین ارزش‌های اسلامی، ایجاد و گسترش فضای معنوی و اسلامی در بین مسلمانان دنیا و رشد فضائل اخلاقی، افزایش دانش و بینش سیاسی در میان مسلمانان، حمایت فکری تشکل‌های اسلامی، تقویت باورهای دینی مسلمان دنیا، فراهم نمودن زمینه‌های ارتباط علمی توسط حمایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری در بین مسلمانان دنیا همه و همه از ارکان اساسی افزایش رو به رشد محبوبیت رهبری در هندوستان می‌باشد.

همان طور که مقام معظم رهبری در سخنانشان در بین مسلمانان غیر ایرانی می‌فرمایند؛ « اولین درسى که انقلاب اسلامى و نظام مبارک جمهورى اسلامى به ما داد، این بود که ما نگاهمان را از حصار و چهار دیوارى ملت ایران منعطف کنیم به عرصه‌ وسیع امت اسلامى. امام بزرگوار ما به ما تعلیم کرد که نگاه ما باید به ساحت عظیم امت باشد، نظام اسلامى، راه تازه‌اى در مقابل آنها گشوده شد. مسئله‌ جمهورى اسلامى، مسئله بازتولید معارف والاى اسلامى است تا مسلمان‌ها احساس هویت کنند، احساس شخصیت اسلامى کنند، با تعالیم اسلام که نجاتبخش بشریت است، آشنا شوند، بدانند این معنایش چیست که خداوند متعال می‌فرماید: پیغمبر را فرستادیم "و یضع عنهم اصرهم و الأغلال الّتى کانت علیهم "، این غلها و زنجیرهایى که در محیط شرک‌آلود به پاى انسانها بسته است و اسلام می‌خواهد اینها را بگشاید، چیست، وقتى انقلاب در ایران پیروز شد ملت‌هاى مسلمان در شرق و غرب عالم احساس کردند که با پیروزى انقلاب اسلامى و تشکیل

امروز حضور رهبری باعث شده تا مسلما نان دنیا خود را از یک خانواده بدانند.

یک استاد جامعه دینی در هند معتقد است: امروز انجام دستورات الهی توسط مسلمانان مدیون رهبر بزرگ دینی ایران اسلامی است.

"احمد شریف " یک استاد اسلام شناسی که در زمان امام خمینی سفری کوتاه به ایران داشت و در هند زندگی می‌کند، می‌گوید: مسلمانان دنیا باید بدانند اگر رهبر کشور ایران (حضرت آیت‌الله خامنه‌ای) نبود مسلمانان دنیا امروز توان حرف زدن در برابر غرب را نداشتند چه برسد به داشتن امّت واحد اسلامی